Fórum na kukni.cz

Object Desktop - balík udělátek od Stardocku

Stardock je nejznámější fenomém na poli vývoji nástrojů pro zkrášlení operačního systému Windows XP nebo Vista. Tyto nástroje (více než 20 utilit), ucelené v balíku nazvaném Object Desktop, nabízí celou řadu možností ke změně skinu Windows, usnadnění práce a dodání zajímavých doplňků k vyšperkování pracovní plochy.

Object Desktop

Některé z nich se dají samostatně a zdarma stáhnout z internetu, ale já až nyní využil jejich nabídku (po dlouhé době využívání WindowsBlinds) ke koupení celého balíku za výraznou slevu s využitím kupónu, zaslaného na můj mail.

Jak jsem již naznačil, nejznámější a nejpoužívanější ze všech utilit je program WindowBlinds. Ten se nyní nachází ve vydané beta verzi 6, kterou mohou vyzkoušet uživatelé, jenž vlastní celý balík od Stardocku.

WindowBlinds 6

S jeho pomocí můžeme použít tisíce skinů stažitelných například z webu wincustomize. Windows pak totálně pozmění svůj vzhled, od hlavní nabídky Start, menu v prohlížečích, scrollbarech, klikatelných tlačítek nevyjímaje. V plné verzi výjde letos na podzim (přesně 2. října) a přinese uživatelům novinku v rošířené možnosti nastavování průhlednosti hlavního panelu, nabídky start, navíc i aktivních oken a záložek.

Bohužel, vydaná beta verze nepodporuje 64bitový systém MS Vista, proto se podívejte alespoň na screenshoty uvedené na domovské stránce (plná verze výjde ode dneška za 13 dnů).

Skin Studio 6

Program SkinStudio umožňuje navrhovat své vlastní grafické uživatelské rozhraní, které následně můžete aplikovat ve Windows, hlavní prioritou je pak tvorba WindowBlinds skinů. Verze 6 přináší revoluční, jednoduché ovládání samotného procesu vytváření skinu.DesktopX

Další součástí sady Object Desktop je zřejmě nejpopulárnější widget engine (nástroj pro provoz widgetů – malých prográmků na ploše) DesktopX. S jeho pomocí můžete na svou plochu přidat desítky více či méně užitečných panýlků – RSS čtečkami, hodinami či kalendáři počínaje a ovladači pro přehrávače konče.

ObjectDock

Pro Vaši plochu, kde máte nespočet ikonek se báječně hodí ObjectDock. Je to lišta s ikonkami, která zpřístupňuje jakékoli vaše programy. Nebudu zde probírat podrobnosti, všiml jsem si, že za mě to již učinil technologický magazín EMAG, tak si to přočtěte ;-)
Tento krátký výčet nejpoužívanějších utilit samozřejmě není zdaleka kompletní, pro zobrazení informací, kde naleznete úplný seznam kukněte na tyto stránky.


Přečtěte si také již starší články uvedené na tomto webu: Stardock vydal očekávaný Deskscapes a Dream motivy pro Stardock Deskscapes.

««« Předchozí text: Medal of Honor Airborne - demo Následující text: SoundPackager, upravujeme zvukové schéma Visty a WinXP »»»

autor: admin | 18.9.2007 Út 15:30 | tisk | software | 3 komentáře |

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

[1] www

muj upload s ceskym navodem jak to rozhybat…sam to pouzivam

http://rapidshare.com/…_vod_CZ_.rar

10.2.2008 Ne 21:12
[2] a

a heslo je jaky??

22.4.2008 Út 11:24
[3] BBB

bez hesla stupidita

16.6.2008 Po 07:38
Nelze přidávat nové komentáře.
Autor
Vítejte na mém weblogu, kde naleznete fajne dřisty o fotografování, porci blábolů o IT technologii, kupu infa ze života, a další. Přeji zábavné čtení :)

Navigace

HomeÚvod
ArchivArchiv
VyhledatHledání
VzkazVzkaz
DokumentyDokumenty
FotogalerieFotogalerie
FórumFórum
OdkazyOdkazy

Kategorie (štítky)

Vše foto hardware hry info software sranda ze života

Nové komentáře

Ugg Boots Fantastic Mayfaire 5116 Chestnut [UGG Boots-406] - $16 Sale for Ugg Boots Sundance II 5325 Brown [UGG Boots-643] - $159 Ball Gown Wedding Dresses,Cheap Ball Gown Wedding Dresses,Brides
Bazárek
TOPlist