Fórum na kukni.cz

BioShock a pár screenů z hraní PC dema

BioShock – jedna z nejočekávanějších akčních her tohoto roku je nadosah ruky. Zítra (21.8.) se totiž oficiálně odemkne pro milióny hráčů. My, evropané si chvilenku počkáme, ale tento čas nám ukrátí demo této nanejvýš skvělé sci-fi, hororové akce.

Nikoho nepřekvapí zjištění, že se již dnes ráno na torrentech, pak i na klasických výměnných serverech objevilo toto demo ke stažení. Na pár screenů s nastavením na max. v rozlišení 1920×1200, můžete kuknout i v tomto článku. Screeny ze hry jsou totiž velkolepé díky graficky detailům, když k tomu ještě přidáte dokonalý příběh hry, je naco se těšit. Škoda, že demo trvalo jen takovou malou chvilku.

obrázek

Bioshock je naprogramovaný jak pro XBox-360, tak i pro PC. Navíc, kdo vlastní grafickou kartu nVidia řady 8800 nebo ATi 2900, může počítat s plnou podporou DirectX 10.

Nebudu zdržovat, jen všem doporučím navštívit herní stránky games.tiscali a server hrej, kde jsou články s dojmy hraní dema pod XBoxem.

// 21.8.2008
Dnes vyšla kompletní recenze, čtěte.

obrázek obrázek
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

««« Předchozí text: Přání na hezkou dovolenku Následující text: Medal of Honor Airborne - demo »»»

autor: admin | 20.8.2007 Po 19:55 | tisk | hardware | 0 komentářů |

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Nelze přidávat nové komentáře.
Autor
Vítejte na mém weblogu, kde naleznete fajne dřisty o fotografování, porci blábolů o IT technologii, kupu infa ze života, a další. Přeji zábavné čtení :)

Navigace

HomeÚvod
ArchivArchiv
VyhledatHledání
VzkazVzkaz
DokumentyDokumenty
FotogalerieFotogalerie
FórumFórum
OdkazyOdkazy

Kategorie (štítky)

Vše foto hardware hry info software sranda ze života

Nové komentáře

Ugg Boots Fantastic Mayfaire 5116 Chestnut [UGG Boots-406] - $16 Sale for Ugg Boots Sundance II 5325 Brown [UGG Boots-643] - $159 Ball Gown Wedding Dresses,Cheap Ball Gown Wedding Dresses,Brides
Bazárek
TOPlist