Fórum na kukni.cz

Nová ASTRA! ...né auto, ale messenger

TrillianTrillian je velmi populární instant messenger, který Vás dokáže spojit s uživateli všech hlavních komunikátorů, jako je ICQ, AOL Messenger, MSN Messenger a Yahoo! Messenger (podporuje i IRC). Poslední verze je k dostání pod označením 3.1.

Astra je pak nejnovější produkt firmy Cerulean Studios a také dalším krokem ve vývoji programu Trillian a musím říct, že po shlédnutí prvních screenshotů a prvního ohlédnutí instalace a funkčnosti, má mnoho nadějí na získání nejlepšího komunikátoru tohoto roku a už to tak vypadá, že letos určitě přejdu z Mirandy na Astru ;-) Samozřejmě si na finální verzi budeme muset ještě nějakou dobu počkat, nyní se totiž nachází v testovacím procesu.

Co se týká vzhledu, je velmi lákavý a přehledný. Upravovat si jej můžete také pomocí skinů.

Trillian Mini

Trillian – mini

…pro další obrázky přejděte na pokračování…

admin | 6.2.2007 Út 22:36 | software | 0 komentářů

Tak kdepak je slibovaný Extras DreamScene?

Otázka zní...DreamScene Vám oživí pracovní plochu v Operačním systému Windows Vista. K běhu vyžaduje, aby byl operační systém schopen provozovat grafické rozhraní Windows Aero a mělo být k dispozici 30. ledna tohoto roku na webu Microsoftu těm, kteří si téhož dne zakoupili Vistu ve verzi Ultimate.

To vše víme, bohužel, klasický uživatel má zase jedno velké prd :-D

Z dostupných zdrojů už je jasné, že Dreamscene bude podporovat pouze video soubory .mpeg and .wmv a vyjde v brzké době :-)


videoFormat: wmv
Duration: 00:16


//doplnění – 6. února 2007

Tak koukám, že už po netu kolují linky na stáhnutí zabaleného souboru, kde se nachází DreamScene, který se dá nahrát na Vistu. Pokud tedy máte verzi „Ultimate“…a prý funguje bezvadně ;-)

admin | 4.2.2007 Ne 11:12 | software | 0 komentářů

Windows Vista za pakatel

Krabicové balení MS VistaJe to už nějaký ten pátek, co se dá sehnat operační systém MS Vista v různých zemích za pakatel.

V dnešní době může každý jedinec, i v kategorii „laik“, celkem snadno s pomocí různých vyhledávačů (google) najít kompletní finální iso obrazy datových nosičů s tímto operačním systémem. A to nejen v základních jazykových mutacích, ale i v české verzi. Pokud ale máte anglickou verzi a chcete ji mít počeštěnou, stačí stáhnout český MUI pack pro Vistu.

Zajímavé pro mě je to, jak řeší pouliční prodejci využívání jejich nelegálních kopií Ultimate verzí u lidí, kteří si to u nich koupí, tak aby systém fungoval na 100%.

Po webu se „válí“ mnoho stoptimerů a podobných výtvorů, které zastaví odpočítávání 30ti dnů do aktivace, ale v 80% se stane to, že systém pochopí, že je něco v nepořádku díky tzv. klopným bitům, které jsou jako bezpečnostní pojistky, které hlásí jakékoliv abnormality v systému. Poté se najednou vypne AERO rozhraní, sníží datový tok přes síťové rozhraní apod.

Pokud Vás zajíma bližší pojednání k těmto obanným mechanizmům, pak si přečtěte článek Windows Vista jsou záměrně vadné.

MS Vista - obal.

admin | 2.2.2007 Pá 14:18 | software | 2 komentáře

MS Windows VISTA ...The Wow starts now!

Zažijte ty zvláštní, nepopsatelné chvilky!

Nový systém Vás doslova ohromí :-D

Wow!

admin | 31.1.2007 St 22:52 | sranda | 1 komentář

Živě.cz hacknuto pomocí XSS

Sysel Syslovi se podařilo získat uživatelská hesla k administračnímu rozhraní webzinu Živě.cz, které slouží ke správě článku, diskusí, anket a dalších věcí. K celému útoku použil pouze XSS zranitelností nacházejících se na dvou místech…

admin | 29.1.2007 Po 23:42 | info | 0 komentářů

Supreme Commander - recenze bety

Supreme CommanderDostavil se strhující pocit z bojů stovek jednotek na scéně, kde exploduje nukleární hlavice a atomový hřib se násobí destrukcí Commandera, který odchází do věčných lovišť a vyhlazuje oblast několika kilometrů čtverečních…

Na tuto hru vybočující z řad běžných real-time strategií se těším jak malé děcko (samozřejmě na prvním místě je pořád COMMAND & CONQUER 3 8-) ).

…více na: games-tiscali

admin | 29.1.2007 Po 23:42 | hry | 0 komentářů

Pokračuj: 1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-56
Autor
Vítejte na mém weblogu, kde naleznete fajne dřisty o fotografování, porci blábolů o IT technologii, kupu infa ze života, a další. Přeji zábavné čtení :)

Navigace

HomeÚvod
ArchivArchiv
VyhledatHledání
VzkazVzkaz
DokumentyDokumenty
FotogalerieFotogalerie
FórumFórum
OdkazyOdkazy

obrázek

Kategorie (štítky)

Vše foto hardware hry info software sranda ze života

Nové komentáře

Ugg Boots Fantastic Mayfaire 5116 Chestnut [UGG Boots-406] - $16 Sale for Ugg Boots Sundance II 5325 Brown [UGG Boots-643] - $159 Ball Gown Wedding Dresses,Cheap Ball Gown Wedding Dresses,Brides

Citát

Vědění jest moc - ovšem musíte to vědět na tu správnou osobu.Mumfordová

Oblíbené

Líbí se Vám tyto stránky? Pokud ano, přidejte si je do "oblíbených".