Fórum na kukni.cz

Nová ASTRA! ...né auto, ale messenger

TrillianTrillian je velmi populární instant messenger, který Vás dokáže spojit s uživateli všech hlavních komunikátorů, jako je ICQ, AOL Messenger, MSN Messenger a Yahoo! Messenger (podporuje i IRC). Poslední verze je k dostání pod označením 3.1.

Astra je pak nejnovější produkt firmy Cerulean Studios a také dalším krokem ve vývoji programu Trillian a musím říct, že po shlédnutí prvních screenshotů a prvního ohlédnutí instalace a funkčnosti, má mnoho nadějí na získání nejlepšího komunikátoru tohoto roku a už to tak vypadá, že letos určitě přejdu z Mirandy na Astru ;-) Samozřejmě si na finální verzi budeme muset ještě nějakou dobu počkat, nyní se totiž nachází v testovacím procesu.

Co se týká vzhledu, je velmi lákavý a přehledný. Upravovat si jej můžete také pomocí skinů.

Trillian Mini

Trillian – mini

…pro další obrázky přejděte na pokračování…

obrazek obrazek obrazek
Trillian Astra

««« Předchozí text: Tak kdepak je slibovaný Extras DreamScene? Následující text: Nahrejte si pracovní plochu, jednoduše »»»

autor: admin | 6.2.2007 Út 22:36 | tisk | software | 0 komentářů |

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Nelze přidávat nové komentáře.
Autor
Vítejte na mém weblogu, kde naleznete fajne dřisty o fotografování, porci blábolů o IT technologii, kupu infa ze života, a další. Přeji zábavné čtení :)

Navigace

HomeÚvod
ArchivArchiv
VyhledatHledání
VzkazVzkaz
DokumentyDokumenty
FotogalerieFotogalerie
FórumFórum
OdkazyOdkazy

Kategorie (štítky)

Vše foto hardware hry info software sranda ze života

Nové komentáře

Ugg Boots Fantastic Mayfaire 5116 Chestnut [UGG Boots-406] - $16 Sale for Ugg Boots Sundance II 5325 Brown [UGG Boots-643] - $159 Ball Gown Wedding Dresses,Cheap Ball Gown Wedding Dresses,Brides
Bazárek
TOPlist