Fórum na kukni.cz

TUTANCHAMON, výprava za faraonem

Tutanchamon – jeho hrob a poklady, to je v ČR ojedinělá výstava, která je otevřena už jen do 18. března letošního roku. Nebudu zde dlouhosáhle vyprávět, jak bylo vše neuvěřitelně zajímavé a jaký to byl prvotřídní zážitek, jen lehce sesumíruji informace, které vám jistě pomohou při návštěvě tohoto egypského klenotu (přemlouvat vás k cestě nebudu, tam prostě jet musíte :) ).

V první řadě doporučuji přečíst článek nazvaný: „Vycházka za faraonem“, kde se dozvíte, jak výstava probíha plus i nějaké užitečné rady, jak a co fotit. Vstupné na místě získáte bez zdržování a osobně jsem se děsil fronty nedočkavých lidí, ale nic z toho se nestalo. K návštěvě jsem využil neděli a ikdyž bylo po poledni, tak vše proběhlo hladce bez problémů.

Než se tedy vydáte do Brna, doporučuji přibalit do batůžku digi zrcadlovku a k ní dobrý objektiv se světelností 2,8 nebo lepší. Já fotil jen na svůj seťák 18–55 (světelnost 3,5 – 5,6) a bylo vidět, že tam je na něho celkem málo světla :(

Fotogalerie:

obrázek

obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek
obrázek

Další fotografie opět přidám co nevidět ;)

««« Předchozí text: Ekonomická krize?, ale běžte do háje... Následující text: Chorvatsko - Ostrov HVAR, městečko Stari Grad »»»

autor: admin | 1.2.2009 Ne 21:08 | tisk | foto, ze života | 0 komentářů |

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Nelze přidávat nové komentáře.
Autor
Vítejte na mém weblogu, kde naleznete fajne dřisty o fotografování, porci blábolů o IT technologii, kupu infa ze života, a další. Přeji zábavné čtení :)

Navigace

HomeÚvod
ArchivArchiv
VyhledatHledání
VzkazVzkaz
DokumentyDokumenty
FotogalerieFotogalerie
FórumFórum
OdkazyOdkazy

Kategorie (štítky)

Vše foto hardware hry info software sranda ze života

Nové komentáře

Ugg Boots Fantastic Mayfaire 5116 Chestnut [UGG Boots-406] - $16 Sale for Ugg Boots Sundance II 5325 Brown [UGG Boots-643] - $159 Ball Gown Wedding Dresses,Cheap Ball Gown Wedding Dresses,Brides
Bazárek
TOPlist