Fórum na kukni.cz

Supermarket a hry

Half Life 2Když jsem byl nakupovat v jednom nejmenovaném supermarketu, vzpoměl jsem si na jednoho kolegu, který mě požádal zda bych se mu nekuknul na cenu jedné hry. Přesněji šlo o Half Life 2, která je na trhu již více než dva roky, za cenu pohybující se na internetu kolem 500,– Kč.

Vrhl jsem se do sekce her s očekáváním, že mají někdy docela zajímavé cenové nabídky a proto i tuto hru budou mít alespoň o něco levnější. Chyba lávky, poté co jsem zahlídl cenu, jsem málem zapoměl co tam vlastně dělám. Cifra 1190,– přece jen v dnešní době za základní verzi této hry není normální. Pokud se dostane do tohoto obchodu starší člověk (otec) neznalý herního světu, dopustí se osudové chyby, když nakoupí pro své dítě podobné zvěrstva.

A proto:

Nechodťe nakupovat hry a programy do obchodu dřív, než si projedete ceny a zkušenosti na internetu (a to se ve většině případů týká snad všech věcí, co si chcete koupit :) ),protože na webu najdete mnohem víc informací, než jen jeden názor nějakého prodavače.

Nakonec totiž zjistíte, že do podobných obchodů ani chodit nemusíte a vše si objednáte přes nějaký elektronický obchod.

A důvod ke koupi tak staré hry… na netu se objevil ke stáhnutí nový high-res mod s názvem FakeFactory's Cinematic Mod V3.0 (1,44GB), který přináší velké úpravy textur, sami se můžete přesvědčit na uvedených screenshotech v pokračování tohoto článku. Pokud si jej sosnete, existuje také patch tohoto modu, verze 3.05 (0,6GB). Thx RH za tip.

//update 31.3.2007
Vyšel nový akeFactory's Cinematic Mod v4.0 Full (jsou tam krásné screenshoty), velikost 3,21GB a stahovat můžete odtud.

HL2-mod HL2-mod HL2-mod HL2-mod HL2-mod HL2-mod HL2-mod HL2-mod HL2-mod HL2-mod HL2-mod HL2-mod HL2-mod

««« Předchozí text: Ledový dům - Vista a Office 2007 Následující text: Sametoví vrazi na poště »»»

autor: admin | 19.2.2007 Po 23:40 | tisk | info | 0 komentářů |

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

K textu nebyl napsán žádný komentář.

Nelze přidávat nové komentáře.
Autor
Vítejte na mém weblogu, kde naleznete fajne dřisty o fotografování, porci blábolů o IT technologii, kupu infa ze života, a další. Přeji zábavné čtení :)

Navigace

HomeÚvod
ArchivArchiv
VyhledatHledání
VzkazVzkaz
DokumentyDokumenty
FotogalerieFotogalerie
FórumFórum
OdkazyOdkazy

Kategorie (štítky)

Vše foto hardware hry info software sranda ze života

Nové komentáře

Ugg Boots Fantastic Mayfaire 5116 Chestnut [UGG Boots-406] - $16 Sale for Ugg Boots Sundance II 5325 Brown [UGG Boots-643] - $159 Ball Gown Wedding Dresses,Cheap Ball Gown Wedding Dresses,Brides
Bazárek
TOPlist