Fórum na kukni.cz

Command and Conquer 3 Tiberium Wars a české screeny

cc3-twDíky kolegovi, který si tuto všudeznámou strategii koupil, jsem měl možnost zahrát si více, než polovinu hry. Protože se snažím projet všechny vydané hry série Comand & Conquer, neodolám ani v tomto případě a v budoucnu se objednám „Kane“ edici.

Ikdyž, malé zanedbatelné ale u mě existuje. Na tuto hru se čekalo s otevřenou náručí a s velkým očekáváním, zda příjde s novými inovacemi anebo zůstane při zavedené klasice. Nebudu to tady rozpitvávat, vždyť dostává ve všech recenzích hodně bodů. Jen, když ji dám bok po boku hry Supreme Commander, tak mi připadá v některých ohledech horší.

SP je skvěle vypracovaná po strategické stránce (i vše ostatní… nádherná grafika atd.), to je právě to úskalí, co se mi zdá být v C&C3 trochu zanedbané. Když to hrajete, tak lze velice snadno předvídat co se kde stane, skoro v ničem Vás to nepřekvapí. Ale když to celé shrnu, zapařil jsem, zavzpomínal na staré Kaneovské časy a pobavil se. Později zkusím udělat nějaké wallpapery, tak je pak nahodím tady na ftp.

Tiberium Wars CZ

Kdo to ještě nehrál (ani vydané demo), kukněte na mé screenshoty – všechny jsou v rozlišení 1600×1200 a v plných detailech:

obrázek obrázek obrázek
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

««« Předchozí text: Zimní "uprdnutí" Následující text: Velikonoční přáníčko 2007 »»»

autor: admin | 4.4.2007 St 18:11 | tisk | hry | 1 komentář |

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

[1] tomas

dobrý :-D

28.5.2007 Po 17:05
Nelze přidávat nové komentáře.
Autor
Vítejte na mém weblogu, kde naleznete fajne dřisty o fotografování, porci blábolů o IT technologii, kupu infa ze života, a další. Přeji zábavné čtení :)

Navigace

HomeÚvod
ArchivArchiv
VyhledatHledání
VzkazVzkaz
DokumentyDokumenty
FotogalerieFotogalerie
FórumFórum
OdkazyOdkazy

Kategorie (štítky)

Vše foto hardware hry info software sranda ze života

Nové komentáře

Ugg Boots Fantastic Mayfaire 5116 Chestnut [UGG Boots-406] - $16 Sale for Ugg Boots Sundance II 5325 Brown [UGG Boots-643] - $159 Ball Gown Wedding Dresses,Cheap Ball Gown Wedding Dresses,Brides
Bazárek
TOPlist