Fórum na kukni.cz

Windows Vista za pakatel

Krabicové balení MS VistaJe to už nějaký ten pátek, co se dá sehnat operační systém MS Vista v různých zemích za pakatel.

V dnešní době může každý jedinec, i v kategorii „laik“, celkem snadno s pomocí různých vyhledávačů (google) najít kompletní finální iso obrazy datových nosičů s tímto operačním systémem. A to nejen v základních jazykových mutacích, ale i v české verzi. Pokud ale máte anglickou verzi a chcete ji mít počeštěnou, stačí stáhnout český MUI pack pro Vistu.

Zajímavé pro mě je to, jak řeší pouliční prodejci využívání jejich nelegálních kopií Ultimate verzí u lidí, kteří si to u nich koupí, tak aby systém fungoval na 100%.

Po webu se „válí“ mnoho stoptimerů a podobných výtvorů, které zastaví odpočítávání 30ti dnů do aktivace, ale v 80% se stane to, že systém pochopí, že je něco v nepořádku díky tzv. klopným bitům, které jsou jako bezpečnostní pojistky, které hlásí jakékoliv abnormality v systému. Poté se najednou vypne AERO rozhraní, sníží datový tok přes síťové rozhraní apod.

Pokud Vás zajíma bližší pojednání k těmto obanným mechanizmům, pak si přečtěte článek Windows Vista jsou záměrně vadné.

MS Vista - obal.

««« Předchozí text: MS Windows VISTA ...The Wow starts now! Následující text: Tak kdepak je slibovaný Extras DreamScene? »»»

autor: admin | 2.2.2007 Pá 14:18 | tisk | software | 2 komentáře |

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

[1] dravec.v jak to provedou

jednoduše z originalního DVD výrobce HW vyhrabou potřebné sobory a pomací vLite je zakomponuji do pirátské kopije je to celkem sranda :-P

2.1.2008 St 18:26
[2] Horavec

[1] dravec.v : Ogare, ty ses tady vzal odkaď ??? kde si spal, že poučně odpovídaš na skoro rok starý článek :D

2.1.2008 St 19:24
Nelze přidávat nové komentáře.
Autor
Vítejte na mém weblogu, kde naleznete fajne dřisty o fotografování, porci blábolů o IT technologii, kupu infa ze života, a další. Přeji zábavné čtení :)

Navigace

HomeÚvod
ArchivArchiv
VyhledatHledání
VzkazVzkaz
DokumentyDokumenty
FotogalerieFotogalerie
FórumFórum
OdkazyOdkazy

Kategorie (štítky)

Vše foto hardware hry info software sranda ze života

Nové komentáře

Ugg Boots Fantastic Mayfaire 5116 Chestnut [UGG Boots-406] - $16 Sale for Ugg Boots Sundance II 5325 Brown [UGG Boots-643] - $159 Ball Gown Wedding Dresses,Cheap Ball Gown Wedding Dresses,Brides
Bazárek
TOPlist