Fórum na kukni.cz

Vychytávka na zvuk (X-Fi) ve Vistě - pomocí neofic. software

wmp11Když už jsem se dokopal k používání systému Vista (64bit), čekal jsem bezesné noci s nastavováním různých ovladaču a přiznejme si jedno, je to někdy horor. Po celodenním maratónu, kdy jsem nastavoval všechno možné i nemožné, došel jsem k názoru, že si udělám malou dovolenku a zajedu lidi z firmy Creative přinejmenším postřílet.

Mám zvukovou kartu X-Fi Extreme music (a repro sestavu Genius 5.1 5000), která obsahuje v balení instalační CD, kde instalace pod WinXP je perfektní, ale s ovladači na Vistu už to tak růžové není. Již existují jen nové drivery, ale na zbytek se pánové ing. jaxi vybodli. Proto bylo mé obrovské překvapení, když jsem na webu našel upravenou instalačku na zvukové karty řady X-Fi (zvláště Extreme music).

Název packu je YouP-PAX X-Fi 2007 Revision 2 (domovská stránka) a tato druhá verze je postavena na nové specifikaci:

  • Driver updated to version 2.13.0012
  • Audio Console updated to version 2.20.09
  • APOIM updated to version 1.24.01

Stáhnutí (cca 430MB): http://files.filefront.com/…ileinfo.html

Při samotné instalaci nepouživejte standartní setup.exe nýbrž soubor PAXSetup.exe. Velké díky patří týmu YouP-PAX za prvotní instalaci a táké RejZoRu za její update na verzi 2.

A jako vždy, instalaci provádíte na vlastní nebezpečí, to, že vše funguje normálně na mojí PC sestavě ještě neznamená, že Váš počítač to přelouská bez problémů 8-)

««« Předchozí text: Přetaktování grafiky Leadtek 8800GTX pomocí BIOSu Následující text: Letmý pohled na výkon nové grafárny nVidia 8800 Ultra »»»

autor: admin | 30.4.2007 Po 19:54 | tisk | info, software | 1 komentář |

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

[1] vlado Vista Ultimáte 64b

Přeji hezký den a stálé zdraví.Vnuk si nainstaloval Vistu ale nemůže hnout ze zvukem-mlčí.Má zákl.desku Asus P4P 800 a integr.zvukovku Intel 82801EB ICH5 AC97 Audio.Problém asi s ovladači. Můžete poradit co s tím.Moc moc děkuje děda.

27.1.2008 Ne 16:54
Nelze přidávat nové komentáře.
Autor
Vítejte na mém weblogu, kde naleznete fajne dřisty o fotografování, porci blábolů o IT technologii, kupu infa ze života, a další. Přeji zábavné čtení :)

Navigace

HomeÚvod
ArchivArchiv
VyhledatHledání
VzkazVzkaz
DokumentyDokumenty
FotogalerieFotogalerie
FórumFórum
OdkazyOdkazy

Kategorie (štítky)

Vše foto hardware hry info software sranda ze života

Nové komentáře

Ugg Boots Fantastic Mayfaire 5116 Chestnut [UGG Boots-406] - $16 Sale for Ugg Boots Sundance II 5325 Brown [UGG Boots-643] - $159 Ball Gown Wedding Dresses,Cheap Ball Gown Wedding Dresses,Brides
Bazárek
TOPlist