Fórum na kukni.cz

Problém s databází na webhostingu

moje nervyVčera odpoledne nastala chyba (týkající se databází) na hostingu, který využívám k prezentaci webových stránek. Trochu mě zarmoutilo to, že k celkovému vyřešení problému se použily DB staré pár dní. Na těchto stránkách si už proto nepřečtete některé starší komentáře, škoda. Co se týče posledního článku, zachránil jsem ho úplnou náhodou tím, že jsem ho našel uloženého na svém disku, pánbů zaplať za ty dary.

Uznávám ale, že kvalitních hostingových společností je jistě celá řada, ale prozatím zůstávám i nadále u isol.cz, protože je to první závažnější chybička po velmi dlouhé době a i přesto převažují kladné zkušenosti. Člověk totiž ocení technický přístup hostingu ve chvíli, kdy má problém a prozatím při řešení problémů byla vidět jasná ochota z této strany.

A co Vaše zkušenosti? Omezil bez varování hosting některé důležité parametry?…výpadky jsou u nich teď časté a běžné?…jste naštváni? Nebo na druhou stranu je můžete vychválit až do nebe?

Napiště své názory do komentáře.

//update 11.5.2007
Koukám, že na fóru hostingu isol.cz se začinají shromažďovat né moc příjemné poznatky. Snad se vše navrátí do starých kolejí.

««« Předchozí text: Letmý pohled na výkon nové grafárny nVidia 8800 Ultra Následující text: Ultima Prime - totálně rozšířený Total Commander »»»

autor: admin | 7.5.2007 Po 09:37 | tisk | info | 4 komentáře |

Komentáře k textu

Rss komentářů tohoto textu - Formulář pro nový komentář

[1] Nigel

www.tojeono.cz, pro me to nejlepsi co sem sehnal pro sve domeny ;-)

Kykoliv sem chtel zmenit nastaveni PHP, nebyl problem. ochota lidi perfektni.

7.5.2007 Po 11:23
[2] web Mirio

http://www.savana.cz/, jsem u nich maximálně spokojen a navíc je to opravdu za hubičku…

7.5.2007 Po 21:40
[3] web admin

[2] Mirio : No, tak Savana vypada celkem dobře, na webu se sní porovnává ještě i station.cz

Jen by mě zajímala jedna věc. Který webhosting má tak naddimezovaný hardware, že se prostě nemůže stát to, aby nemohl nahodit „čerstvé“ zálohy.

7.5.2007 Po 22:16
[4] APER

Rozhodně v žádném případě nedoporučuji Banan.cz, jejich chování je více než příšerné.

13.5.2007 Ne 10:29
Nelze přidávat nové komentáře.
Autor
Vítejte na mém weblogu, kde naleznete fajne dřisty o fotografování, porci blábolů o IT technologii, kupu infa ze života, a další. Přeji zábavné čtení :)

Navigace

HomeÚvod
ArchivArchiv
VyhledatHledání
VzkazVzkaz
DokumentyDokumenty
FotogalerieFotogalerie
FórumFórum
OdkazyOdkazy

Kategorie (štítky)

Vše foto hardware hry info software sranda ze života

Nové komentáře

Ugg Boots Fantastic Mayfaire 5116 Chestnut [UGG Boots-406] - $16 Sale for Ugg Boots Sundance II 5325 Brown [UGG Boots-643] - $159 Ball Gown Wedding Dresses,Cheap Ball Gown Wedding Dresses,Brides
Bazárek
TOPlist